B - vitamín tobol.


Kategorie: Suplementy > Vitamíny a minerály > samostatné vitamíny
Výrobce: Vision Nutrition - https://obchod.ronnie.sk/vision-nutrition


Vitamíny skupiny B sa účastnia na metabolizme všetkých živín – bielkovín, tukov aj sacharidov. Sú zároveň nepostrádateľné pre správne fungovanie imunitného systému, činnosť nervovej sústavy, pôsobia pri detoxikácii organizmu, správnom fungovaní tráviaceho traktu a pri tvorbe hemoglobínu. Ich nedostatok významne znižuje efektivitu tréningového úsilia a bráni pri optimálnom využívaní bielkovín prijatých zo stravy.

balení druh běžná cena cena pro vás
160 tobol. bez príchuti
- oblíbenost: 10/10
12.61 Kč11 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Vitamíny skupiny B sa účastnia na metabolizme všetkých živín – bielkovín, tukov aj sacharidov. Sú zároveň nepostrádateľné pre správne fungovanie imunitného systému, činnosť nervovej sústavy, pôsobia pri detoxikácii organizmu, správnom fungovaní tráviaceho traktu a pri tvorbe hemoglobínu. Pretože patria do skupiny vitamínov rozpustných vo vode, veľmi rýchlo sa z organizmu vylučujú. Navyše v prirodzenej strave málo stabilné a predovšetkým kuchynskou úpravou potravín dochádza k ich deštrukcii. Šport, stres, rýchle vylučovanie týchto vitamínov a straty zapríčinené kuchynskou úpravou potravy sú hlavné dôvody, prečo je dodatočná suplementácia vitamínmi skupiny B nevyhnutná predovšetkým pri fázach zvýšenej tréningovej alebo duševnej záťaži.

Odporúčné dávkovanie:

Obsah účinných látok:

Obsah účinných látok v jednej tobolke:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-256-b-vitamin-tobol