EastLabs - kľúčenka, dog tag


Kategorie: Ostatné > Prívesky a kľúčenky > pre športovcov
Výrobce: EastLabs - https://obchod.ronnie.sk/east-labs


Poznáte ich z vojnových filmov - prívesky na krku amerických vojakov, identifikačné štítky, ktoré aj v civilnom sektore sú obľúbeným doplnkom. Dog tag (práve taký je pravý názov týchto štítkov) je módnym doplnkom, ktorý by mal visieť na krku každého priaznivca silových športov. Je jedno, či fandíte bodybuildingu, powerliftingu, fitness, alebo armwrestlingu, dajte svetu najavo, že ste EastLabs pozitívni! Aká je naša aktuálna ponuka? Z čoho si môžete vyberať? Pre mladých dog tag s logom portálu EastLabs na lícnej strane a základnými informáciami o všetkých našich sekciách na strane rubovej, pre skôr narodených decentný EastLabs prívesok na kľúče.

Akční nabídka:

Tento prívesok môžete získať aj ZADARMO ako darček pri nákupe tovaru v našom e-shope v cenne vyššej ako 30€. Nakúpený tovar nesmie byť zo sekcií AKCIOVÁ PONUKA, VÝPREDAJ alebo NAJVäČŠIE ZĽAVY.

balení druh běžná cena cena pro vás
1 ks kľúčenka
- oblíbenost: 0/10
9.99 Kč9 Kč
1 ks dog tag
- oblíbenost: 10/10
9.99 Kč9 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Poznáte ich z vojnových filmov - prívesky na krku amerických vojakov, identifikačné štítky, ktoré aj v civilnom sektore sú obľúbeným doplnkom. Dog tag (práve taký je pravý názov týchto štítkov) je módnym doplnkom, ktorý by mal visieť na krku každého priaznivca silových športov. Je jedno, či fandíte bodybuildingu, powerliftingu, fitness, alebo armwrestlingu, dajte svetu najavo, že ste EastLabs pozitívni! Aká je naša aktuálna ponuka?

Pre mladých dog tag s logom portálu EastLabs na lícnej strane a základnými informáciami o všetkých našich sekciách na strane rubovej, pre skôr narodených decentný EastLabs prívesok na kľúče.

Hlavné prednosti príveskov EastLabs:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-813-eastlabs-klucenka-dog-tag