Actions Whey Protein 85


Kategorie: Suplementy > Proteíny > viac ako 85% bielkovín
Výrobce: Aminostar - https://obchod.ronnie.sk/aminostar


Action Whey Protein 85 je špeciálne nakombinovaná zmes vysokokvalitných bielkovín z rôznych zdrojov a odlišnou dobou účinku. Ocenia ho predovšetkým športovci požadujúci navýšenie denného príjmu bielkovín z cenovo výhodného a najmä efektívneho zdroja. Obsahuje rýchlo vstrebateľný ultra a mikrofiltrovaný srvátkový koncentrát, dlho účinkujúci kazeinát vápenatý a hydrolyzát kolagénu, s malým množstvom sacharidov a minimom tuku.

balení druh běžná cena cena pro vás
1000 g čokoláda
- oblíbenost: 10/10
35.02 Kč33 Kč
1000 g vanilka
- oblíbenost: 3/10
35.02 Kč33 Kč
2000 g čokoláda
- oblíbenost: 6/10
63.22 Kč60 Kč
2000 g vanilka
- oblíbenost: 8/10
63.22 Kč60 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Action Whey Protein 85 je doplnok stravy určený pre športovcov zo silových a silovo-vytrvalostných športov na podporu nárastu svalovej hmoty, svalovej sily a na ochranu svalových buniek pred katabolickým pôsobením extrémne vysokej tréningovej záťaže. Obsahuje významne zvýšený podiel L-glutamínu a rozvetvených aminokyselín BCAA, čím prispieva k zrýchleniu regenerácie, proteínovej syntéze a obnove energetických rezerv.

Obsah účinných látok vo výrobku:
Ultra a mikrofiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, hydrolyzát kolagénu, kryštalická glukóza, sójový lecithin, guma guar a xanthan, prírodné a prírodne identické aróma a farbivo, aspartam, acesulfat K

Odporúčané dávkovanie:

Obsah účinných látok v 100 g výrobku:

Spektrum aminokyselín v 100g výrobku:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.sk/s-9-actions-whey-protein-85