Universal Nutrition

Výrobky značky Universal Nutrition sú dobre fungujúcou klasikou. V roku 1981 biochemici a dietológovia objavili, že „paky“ individuálne naplnené kombináciou tabliet a kapslí sú dokonalým systémom podávania suplementov pre vzpieračov svetovej triedy - pre tých, ktorí vyžadujú fungujúce, silné a kompletné prostriedky. V roku 1983, po dvoch rokoch výskumu, bol vyrobený prvý Animal Pak z produkčnej línie firmy Universal Nutrition, čím začala nová história tejto firmy. Od tejto doby uplynuli dve dekády, nespočetné skúšky zo strany iných firiem a - Animal Pak je stále najlepšie predávaný kulturistický paket na svete!

Animal Test, Animal Stak, Animal Cuts, Animal M Stak, Animal Flex, Animal Nitro, Animal Pump a Animal Omega sú najpopulárnejšími doplnkami medzi kulturistami uznávajúcimi „starú školu“, teda tými, ktorých zaujíma len tvrdý tréning a výsledky. Nehľadajú ľahšiu cestu, ale denno-denne na tréningu zvládajú tony záťaží.

Samostatne oddelené balíčky značky Universal Nutrition zaručujú, že ohromné množstvo účinných látok je možné prijať bez chýb a omylov. Ak vám ide o skutočne kvalitnú suplementáciu, je to rovnaké ako s tréningom - ak sa chcete zlepšovať, neexistuje iná možnosť.


Zoznam tovaru od výrobcu Universal Nutrition:


Animal Flex

Animal Flex bol naprojektovaný tak, aby ochránil podstatu vášho tela – väzy pred opotrebením a deformáciou.

44 sačk.
48.00
40.80
-15%

Animal M-Stak

Komplexný doplnok pre zvýšenie hladiny testosterónu, nárast hmoty aj sily.

21 pack
52.00
43.16
-17%

Animal Nitro

Obsahuje presne nadávkované množstvá esenciálnych aminokyselín potrebných pred ťažkým tréningom.

44 baličko
55.00
46.75
-15%

Animal Pak

Megadávky nepostrádateľných látok pre podporu regenerácie a nárast extrémnej sily a hmoty.

30 bal.
39.00
33.15
-15%