




Ceny sa zobrazujú v mene Euro.• viac o cenách dopravy po EÚ a menách a kurzoch
Řazení zboží od nejlevnějšího nebo od nejdražšího zobrazí ve výpisu všechny varianty balení (tzn. třeba 30gramové, 1000gramové a 2000 gramové), naopak řazení výchozí nebo od nejprodávanějších zobrazí pro každý produkt jen jednu z jeho dostupných variant. Při řazení zboží od nejlevnějšího nebo od nejdražšího se produkty, které nejsou skladem, nezobrazují.
Tomáš, 02. 10. 2025Dobrý den, v podstatě libovolný iontový nápoj, kde je třeba zohlednit, zda vám vadí přítomnost sacharidů.
Osobně mám velmi rád jako variantu se sacharidy Ionix Hypotonic Drink a bez sacharidů Unisport Zero.
V rámci sacharidové varianty ještě doporučuji podívat se na Xtreme Electrolyte Sport Drink.
Marcel, 18. 12. 2024Dobrý den, popsané může samozřejmě být způsobeno i popsanými potížemi. Určitě je dobré uvedené stavy konzultovat s lékařem.
Co se týká suplementů, iontový nápoj používejte už před, během i po tréninku. V den zápasu zařadte snídani bohatou na sacharidy, např. ovesná či rýžová kaše a samozřejmě i bílkoviny. Dále pak s ohledem na čas zápasu můžete zařídit tyčinky, např. Voltage Energy Bar, Exclusive Protein Bar či Deluxe Protein Bar. Po zápase či dle potřeby i před pro doplnění energie gainer, např. Levrone Mass.
Pomoci by mohlo také použití BCAA. Začnou se popíjet už cca 20 minut před zátěží a následně i během zátěže.
Martin, 17. 07. 2024Dobrý den, velmi výhodné bude po zátěži zařazení gaineru. Pomuže rychle doplnit spotřebovanou energii a doplnit zásoby glykogenu. Doporučuji např. Mass Gain či Maxx Gain 15.
Martin, 17. 07. 2024Dobrý den, osobně mám nejraději Iontex® Liquid či Unisport. Samozřejmě je možné použít i jiné značky.
Josef, 20. 01. 2024Dobrý den, po běhání či kole můžete bezproblémů zařadit protein a přidat k němu sacharidy, např. Palatinox 100 - čistá palatinóza. Pokud se vám nechce míchat dvě suroviny, můžete použít Palatinose Gain 20 Fair Power®
Enýš, 21. 10. 2022Dobrý den, samozřejmě naprostým základem je odpovídající strava. Je jasné, že v tomto věku je to složitější, ale v rámci možností je třeba syna učit důležitosti kvalitní stravy. Během dne pro zvýšení příjmu energie a zpestření se hodí např. Mléčná rýže, Rice & Oat Mash atd. Po tréninku bych doporučil použití kvalitního gaineru, např. Hardcore Gain 21. Během zápasu a tréninku se hodí iontový nápoj, např. Ionix Drink Fair Power®.
Tomáš, 12. 07. 2022Dobrý den, iontový nápoj je v teplém počasí zajisté velmi vhodný, ale nemá funkci nakopávače.
Je třeba volit suplement s obsahem stimulantů a energizérů, např. Agrezz®, a Hellgel® nebo samotný kofein - Coffy 200 mg Stimulant. Ovšem doporučuji velkou opatrnost. Právě v kombinaci s teplem nemusí být při zátěži dobře snášen.
Vlastimil, 13. 12. 2021Dobrý den. Myslíte-li skutečně iontový nápoj, tzn. nápoj obsahující minerály a vitamíny na upíjení v průběhu sportovního výkonu, pak složením nejsilnější a nejlepší máme Iontex® Forte. Máme tam na výběr buď malé 40g sáčky na vyzkoušení a nebo velké 600g balení, které slouží k přípravě cca 10-18 litrů nápoje podle ředění. Pokud byste ale myslel nápoj například regenerační, který se používá po skončení sportovní aktivity, napište, tam bych doporučil jiný.
Adriana, 30. 10. 2021Dobrý den, dcera v podstatě ve velmi krátké době výrazně zvýšila zátěž. Samozřejmě k tomu musíte přidat každodenní povinnosti, škola atd.
Zdravá strava je velmi důležité, ale zejména u žen a dívek se stává, že ji zdravě, ale vzhledem k fyzické zátěži málo.
Iontový nápoj se hodit zajisté může. Ať se dcera trochu více napije cca 30 minut před zátěží a dále po menším množství během tréninku. Rozhodně bych také doporučil zařadit vhodný suplement po tréninku. Výrazně to podpoří regeneraci a omezí únavu, minimálně svalovou.
Konkrétně doporučuji např. Ionix Drink Fair Power® a All in One Fair Power®
Honza, 21. 10. 2021Dobrý den, pitný režim by měl svojí kompetencí řešit klub. Ten by měl vědět co je pro děti vhodné.
Pokud má dítě rozumnou stravu a před zápasem dostatečný pitný režim, to bez problémů zvládne i bez iontového nápoje. Běžně se také využívá hodně ředění džus se špetkou soli.
Co se týká přímo iontových nápojů, někdo je nedoporučuje a další použití připouští.
Pokud se zvolí základní nápoj a bude to spíše výjimečně použití, neměl by to být problém.
Doporučuji Isodrinx.
| čtvrtek | DNES | 07:30 - 14:30 |
| pátek | ZÍTRA | 07:30 - 14:30 |
| sobota | nejsme na příjmu | |
| neděle | nejsme na příjmu |